استفاده از TLS برای به دست آوردن URL های برند در حافظه ی گوگل AMP ( قسمت چهارم )

خروجی مورد نظر باید فایل .csr باشد و هم اکنون باید دارای فایل .csr و .key باشید تا بتوانید از آن ها در مراحل بعد برای سئو استفاده کنید.

این فایل ها را به طور ایمن، برای استفاده در مراحل بعد سئو در پوشه خصوصی ذخیره کنید.

فایل های گواهی دیجی سرت

برای به دست آوردن فایل های .crt باید متن فایل .crt را کپی کنید و آن را به فرم سفارش دیجی سرت، پیست کنید. Apache را از میان گزینه های دیجی سرت برای وب سرور خود به منظور انجام سئو انتخاب کنید. پس از آن می توانید از ابزار Cat برای کپی کردن متن .csr از طریق ترمینال خود استفاده کنید و سپس آن را پیدا کنید. هم اکنون باید گزینه ای با عنوان دانلود دریافت کنید که نیاز است تا آن را به میزبان یا هاست خود منتقل کنید. (با استفاده از scp یا ftp)
$ cat server.csr

تنظیمات Apache

در نهایت، نیاز به مکان و نام فایل های Apache برای ادامه سئو دارید. برای دستیابی به این امر می توانید از grep استفاده کنید:
$ grep -i -r “SSLCertificateFile” /etc/httpd/

نتایج نهایی ممکن است متفاوت به نظر برسند. این تصویر، کدهای مورد نظر را به شما برای سئو نمایش می دهد تا ایده هایی از مکان فایل های تنظیمات Apache داشته باشید، و همین طور می توانید دریابید که فایل های (/etc/httpd/conf.d/ssl.conf) را در چه مکان هایی قرار دهید. اگر متوجه نمی شوید که فایل های Certificate خود را در چه مکانی باید قرار دهید می‌توانید جستجوی Grep خود را برای TSL تکرار کنید، یا از مکان و عنوان جستجوی دیگری استفاده کنید. فایل تنظیمات Apache در سئو بسیار حائز اهمیت است.

مکان فایل برای گواهی

فایل های .crt مربوط به دیجی سرت را در مکانی مشخص برای سئو قرار دهید و آن را با استفاده از فایل های تنظیمات Apache در بخش Virtual هاست قرار دهید. فایل تنظیمات Apache برای سئو تقریبا طولانی است. می توانید از جستجوی ویندوز با استفاده از کلید فوروارد اسلش، در ترکیب با ویرچوال هاست برای مکان یابی قرار دادن بلوک استفاده کنید.

مجدداً تأکید می کنیم که سرور را با نام سرور خود جایگزین کنید و مطمئن شوید که آدرس آی پی برای سرور شما به صورت درست تعریف شده است:

<VirtualHost 192.168.0.1:443>
DocumentRoot /var/www/html
ServerName www.yourdomain.com
SSLEngine on
SSLCertificateFile /etc/pki/tls/certs/server.crt
SSLCertificateKeyFile /etc/pki/tls/certs/server.key
SSLCertificateChainFile /etc/pki/tls/certs/DigiCertCA.crt
</VirtualHost>

تنظیمات جدید را ذخیره کنید، سپس Apache را مجدداً بارگذاری کنید:

$ apachectl configtest
$ apachectl stop
$ apachectl restart

ممکن است به Apache2ctl نیز در سئو نیاز پیدا کنید. اگر این مراحل با تنظیمات فعلی شما سازگار است، تا به این جای کار مراحل را به صورت درست پشت سر گذاشته‌اید. تنظیمات شما ممکن است به صورت کلی متفاوت باشد، اما ممکن است به تنظیمات دیگری برای Apache خود نیاز داشته باشد. برای مثال، اگر در حال اجرای اپلیکیشن Ruby به همراه ماژول Passenger برای Apache هستید، ممکن است تنظیمات و نیازمندی های بسیار متفاوتی برای اجرای آن نیاز داشته باشید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *