خدمات

تعرفه ( ماهانه )

کلمات آسان

1.000.000 تومان

کلمات سخت

1.500.000 تومان

همین حالا سفارش دهید

سوالات متدوالی که ممکن است برای هر کسی پیش بیاید :

  • ثبت درخواست به چه صورت است ؟

در ابتدا شما از طریق تیکت آدرس سایت خود را برای ما ارسال می کنید . همکاران ما آن را بررسی می کنند و در صورتی که ساختار آن مشکلی نداشته باشد به شما اعلام می کنند و می توانیم همکاری را شروع کنیم . اما اگر استاندارد لازم را نداشته باشد می بایست در ابتدا ساختار آن تصحیح شود و چه بسا شاید نیاز به طراحی سایت مجدد باشد . لذا ثبت درخواست لزوما به معنی شروع کار نیست و ابتدا باید بررسی های لازم انجام شود .

  • چرا این قیمت ؟

تیم گرگ سفید فقط و فقط سئوی تمیز انجام میدهد و از انجام هرگونه سئوی کثیف خودداری می کند .

  • چقدر زمان می برد ؟

میانگین زمان برآورد شده برای سئوی تمیز بین 4 تا 6 ماه تعیین شده است .

  • این مبالغ به ازای چند کلمه است ؟

با توجه به این که اگر سایتی بخواهد سئو انجام دهد نو پا است و قدرت چندانی ندارد لذا هر سایت می بایست با 1 کلمه شروع کند . شاید شما فکر کنید برای سود خودمان این را می گوییم ولی این گونه نیست ! ولی باز هم می توانید تعداد کلمات را به 2 یا 3 کلمه برسانید . در این حالت هزینه ها متفاوت خواهد بود که باید از طریق تیکت با ما هماهنگ کنید .

  • چه تضمینی وجود دارد ؟

گروه گرگ سفید همیشه در تلاش هستند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند . در صورتی که پس از 6 ماه سایت شما نتیجه ای نگرفت چند حالت رخ می دهد . اگر سایت شما در کلمه کلیدی مورد نظر رتبه ای تا صفحه 5 گوگل نداشت تمامی هزینه به شما برگشت داده خواهد شد . اگر صفحه 5 بود ، 80% ، اگر صفحه 4 بود 60% ، اگر صفحه 3 بود 40% و اگر صفحه 2 بود 20% از هزینه به شما بازگشت داده می شد .

  • اگر در زمان انجام پروژه پشیمان شوید چه اتفاقی می افتد ؟

بنا بر صلاح دید تیم مدیریت ما ، اجرتی منصفانه به ازای انجام کار از هزینه داده شده تا آن زمان برداشت خواهد شد و ما بقی به شما بازگشت داده می شود .

اگر سوالی دارید که در این صفحه به آن پاسخ داده نشده است از طریق تیکت آن را با ما در میان بگذارید .